Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Sharan

€5,200
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2010 Volkswagen Sharan në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 7 vende
Kilometrazhi: 197000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Sharan 4x4
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: manual
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 197.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I te kuqe, Sensor Parkimi, Sensor shiu dhe dritash, Dual Clima, Sedilje me ngrohje, e sapoardhur nga Zvicra dhe e targuar me letra per 1 vit
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 5200€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 8 Tetor 2021