Report This Ad!
Bookmark This

2010' Volkswagen Sharan

€5,200
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 2
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 3
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 4
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 5
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 6
 • 2010 Volkswagen Sharan in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 4 doors, 7 places
Mileage: 197000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Sharan 4x4
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: manual
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 197.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I te kuqe, Sensor Parkimi, Sensor shiu dhe dritash, Dual Clima, Sedilje me ngrohje, e sapoardhur nga Zvicra dhe e targuar me letra per 1 vit
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 5200€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 8 October 2021