Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Sharan

€5,800
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina sapo ka ardhur nga Zvicra Benzin i esht montuar Impjanti gazit i esht paguar Dogana dhe esht gati per targim . Disponon Klima, Pilot automatik, Esp, xhamat te zinj origjinal, xhamat te 4 elektrik, sendilet me rezistenc ngrohje, Gomat 100% te 4ta te reja , esht shum e paster pa gervishje

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 2 Gusht 2022
Support Ukraine