Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Sharan

€5,800
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 25000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina sapo ka ardhur nga Zvicra Benzin i esht montuar Impjanti gazit i esht paguar Dogana dhe esht gati per targim . Disponon Klima, Pilot automatik, Esp, xhamat te zinj origjinal, xhamat te 4 elektrik, sendilet me rezistenc ngrohje, Gomat 100% te 4ta te reja , esht shum e paster pa gervishje

  • 069Show phone
  • Fier
  • 2 August 2022
Support Ukraine