2015' Volkswagen Polo photo #1
2015' Volkswagen Polo photo #2
2015' Volkswagen Polo photo #3
2015' Volkswagen Polo photo #4
2015' Volkswagen Polo photo #5
2015' Volkswagen Polo photo #6
6 foto

2015' Volkswagen Polo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 7 Qershor 2024ID: aGU8KE

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Polo

Shitet vw polo 2015 🍀1.4 nafte automat R Line versioni full opsion 70.000 km origjinale me te drejt kontrolli makina esht ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim çmimi 9500€ i diskutushem me marrveshje

Support Ukraine