2015' Volkswagen Polo photo #1
2015' Volkswagen Polo photo #2
2015' Volkswagen Polo photo #3
2015' Volkswagen Polo photo #4
2015' Volkswagen Polo photo #5
2015' Volkswagen Polo photo #6
6 photos

2015' Volkswagen Polo

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,500
Published 7 June 2024ID: aGU8KE

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 70000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2015' Volkswagen Polo

Shitet vw polo 2015 🍀1.4 nafte automat R Line versioni full opsion 70.000 km origjinale me te drejt kontrolli makina esht ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbim çmimi 9500€ i diskutushem me marrveshje

Support Ukraine