Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Polo

€9,300
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Makina është në gjendje perfekte.sapo ardhur dogan epaguar.sherbimet ekryera shum epastr mrena dhe jasht
Mundsi ndrrimi.

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 7 Shkurt 2023
Support Ukraine