Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Polo

€9,300
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Makina është në gjendje perfekte.sapo ardhur dogan epaguar.sherbimet ekryera shum epastr mrena dhe jasht
Mundsi ndrrimi.

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 7 February 2023
Support Ukraine