2010' Volkswagen Polo photo #1
2010' Volkswagen Polo photo #2
2010' Volkswagen Polo photo #3
2010' Volkswagen Polo photo #4
2010' Volkswagen Polo photo #5
2010' Volkswagen Polo photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Polo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,800
Publikuar 17 Qershor 2024ID: 3tMG4r

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Polo

-Volkswagen polo 1.6 nafte
-Kamio manuale
-Xhama elektrik
-Drita automatike
-kondicioner
-kamio manuale 5+R
Makina eshte e sapoardhur nga gjermania ne super gjendje dhe super ekonomike dogane e paguar gati per targa.

Support Ukraine