2010' Volkswagen Polo photo #1
2010' Volkswagen Polo photo #2
2010' Volkswagen Polo photo #3
2010' Volkswagen Polo photo #4
2010' Volkswagen Polo photo #5
2010' Volkswagen Polo photo #6
6 photos

2010' Volkswagen Polo

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,800
Published 17 June 2024ID: 3tMG4r

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2010' Volkswagen Polo

-Volkswagen polo 1.6 nafte
-Kamio manuale
-Xhama elektrik
-Drita automatike
-kondicioner
-kamio manuale 5+R
Makina eshte e sapoardhur nga gjermania ne super gjendje dhe super ekonomike dogane e paguar gati per targa.

Support Ukraine