2010' Volkswagen Polo photo #1
2010' Volkswagen Polo photo #2
2010' Volkswagen Polo photo #3
2010' Volkswagen Polo photo #4
2010' Volkswagen Polo photo #5
2010' Volkswagen Polo photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Polo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,200
Publikuar 8 Maj 2024ID: 0kWMLM

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Polo

Vw Polo 1.6 Tdi
Viti 2010 180.000 km Origjinale me te drejt kontrrolli!
Dokumentat e paguara Kolaudim per dy vite !
Manuale Sapo jane nderuar Vaj filtro gomina te gjitha
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte dhe ne gjendje perfekte !! 10/10

Cmimi 5200i pa diskutushem !!
Makina Ndodhet ne Tirane !
Okazion

Support Ukraine