2010' Volkswagen Polo photo #1
2010' Volkswagen Polo photo #2
2010' Volkswagen Polo photo #3
2010' Volkswagen Polo photo #4
2010' Volkswagen Polo photo #5
2010' Volkswagen Polo photo #6
6 photos

2010' Volkswagen Polo

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,200
Published 8 May 2024ID: 0kWMLM

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2010' Volkswagen Polo

Vw Polo 1.6 Tdi
Viti 2010 180.000 km Origjinale me te drejt kontrrolli!
Dokumentat e paguara Kolaudim per dy vite !
Manuale Sapo jane nderuar Vaj filtro gomina te gjitha
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte dhe ne gjendje perfekte !! 10/10

Cmimi 5200i pa diskutushem !!
Makina Ndodhet ne Tirane !
Okazion

Support Ukraine