Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Passat

€12,000
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Volkswagen CC 2013.
Makina esht ne gjendje perfekte me cdo sherbim te mundshem te kryer si nga ana estetike edhe mekanike.
Disponon:
•Disqe origjinale 18" Goma te reja
•Kamio Automat DSG 6G
•Panorama
•Sensore dritash/Shiu (dritat kthehen sipas timonit)
•Navi/Bluetooth
•Tavan i zi kamosh
•Sensore dhe Kamera parkimi
•Auto Hold
•Start/Stop
•Sendilje me ngrohje ,memorie & masazh
•Amortizator Elektrik Comfort/Sport/Individual
•Pilot automatik
•Xhama te zi me leje. Etj

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2023
Support Ukraine