Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Passat

€12,000
2013' Volkswagen Passat photo #1
2013' Volkswagen Passat photo #2
2013' Volkswagen Passat photo #3
2013' Volkswagen Passat photo #4
2013' Volkswagen Passat photo #5
2013' Volkswagen Passat photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Volkswagen CC 2013.
Makina esht ne gjendje perfekte me cdo sherbim te mundshem te kryer si nga ana estetike edhe mekanike.
Disponon:
•Disqe origjinale 18" Goma te reja
•Kamio Automat DSG 6G
•Panorama
•Sensore dritash/Shiu (dritat kthehen sipas timonit)
•Navi/Bluetooth
•Tavan i zi kamosh
•Sensore dhe Kamera parkimi
•Auto Hold
•Start/Stop
•Sendilje me ngrohje ,memorie & masazh
•Amortizator Elektrik Comfort/Sport/Individual
•Pilot automatik
•Xhama te zi me leje. Etj

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 13 September 2023
Support Ukraine