2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
2012' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 11 Qershor 2024ID: nCGUwt

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Passat

🚘Volkswagen Passsat SE 🚘
🔴Motorr: 2.5
🔴Viti : 2012
🔴Kambjo : Automat
🔴Karburanti: Benzin/Gaz
🔴Makina eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motorrike.Me te drejt kontrolli ku te doni.Letra te sapo paguara.Sendile lekure me ngrohje.
🔴Çmimi: 8.200 💶 (I Diskutushem)
🔴 Vendi: Durrës 📍

Support Ukraine