2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2012' Volkswagen Passat photo #3
2012' Volkswagen Passat photo #4
2012' Volkswagen Passat photo #5
2012' Volkswagen Passat photo #6
6 photos

2012' Volkswagen Passat

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,200
Published 11 June 2024ID: nCGUwt

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2012' Volkswagen Passat

🚘Volkswagen Passsat SE 🚘
🔴Motorr: 2.5
🔴Viti : 2012
🔴Kambjo : Automat
🔴Karburanti: Benzin/Gaz
🔴Makina eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motorrike.Me te drejt kontrolli ku te doni.Letra te sapo paguara.Sendile lekure me ngrohje.
🔴Çmimi: 8.200 💶 (I Diskutushem)
🔴 Vendi: Durrës 📍

Support Ukraine