Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€9,500
6 foto
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dal ne qarkullim ne fund te 2013impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir me nje konsum shum minimal. targuar per her te par ne korrik te 2021 me sallon lekure bezh pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet me ngrohje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te ndrruara me 4 gomat te reja me garanci per 35000 km ska nevoj per gjen me te vogel

  • 068Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 26 Prill 2022