Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€9,500
6 photos
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dal ne qarkullim ne fund te 2013impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir me nje konsum shum minimal. targuar per her te par ne korrik te 2021 me sallon lekure bezh pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet me ngrohje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te ndrruara me 4 gomat te reja me garanci per 35000 km ska nevoj per gjen me te vogel

  • 068Show phone
  • Kruje
  • 26 April 2022