Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€8,950
2012' Volkswagen Passat photo #1
2012' Volkswagen Passat photo #2
2 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

OkazionVW Passat 2.0 TDI Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2013 me 240000KM , SEL modeli Lungo , sedilje lekure elektrike + ngrohje , klima , kamio automatik DSG , baxha , klima , cd player , letra te gjitha te paguara deri 22.04.2023 , kualidimi deri 26.04.2024 , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-8950Euro

Support Ukraine