Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€8,950
2 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

OkazionVW Passat 2.0 TDI Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2013 me 240000KM , SEL modeli Lungo , sedilje lekure elektrike + ngrohje , klima , kamio automatik DSG , baxha , klima , cd player , letra te gjitha te paguara deri 22.04.2023 , kualidimi deri 26.04.2024 , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-8950Euro

Support Ukraine