Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Passat

€7,600
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Pasat , motorr i thjeshte , pa turbo 2.5 benzine , pa takse luksi , behet 100% me gaz . Prodhim viti 2012 , 186.000 km origjinale . Kamio automatike dhe marshe ne timon F1 , tapiceri lekure , sedilje elektrike dhe me ngrohje , Climatronic , baxha , komanda ne timon , cruise control , disqe 18” me goma 90% , 2 celesa me pult , etj… Sapo importuar , me tvsh te paguar , gati per targa . Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike xhenerike dhe nga ajo vizuale , pa asnje gervishtje si jashte dhe brenda, shume makine e mirembajtur , i gatshem per cdo lloj kontrolli , makine pa aksidente . Mundesi nderrimi . Cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Maj 2022