Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Passat

€7,600
6 photos
Expired
6 months, 3 weeks ago
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

VW Pasat , motorr i thjeshte , pa turbo 2.5 benzine , pa takse luksi , behet 100% me gaz . Prodhim viti 2012 , 186.000 km origjinale . Kamio automatike dhe marshe ne timon F1 , tapiceri lekure , sedilje elektrike dhe me ngrohje , Climatronic , baxha , komanda ne timon , cruise control , disqe 18” me goma 90% , 2 celesa me pult , etj… Sapo importuar , me tvsh te paguar , gati per targa . Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike xhenerike dhe nga ajo vizuale , pa asnje gervishtje si jashte dhe brenda, shume makine e mirembajtur , i gatshem per cdo lloj kontrolli , makine pa aksidente . Mundesi nderrimi . Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine