2006' Volkswagen Passat photo #1
2006' Volkswagen Passat photo #2
2006' Volkswagen Passat photo #3
2006' Volkswagen Passat photo #4
2006' Volkswagen Passat photo #5
2006' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2006' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,700
Publikuar 18 Maj 2024ID: y2ZHtg

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2006' Volkswagen Passat

Shitet pasd 1.9 naft manual 5+r e sapo ardhur me dogan te paguar makina esht ne gjendje si motorrike dhe xhenerike pilot automatik sensor shiu sensor para mbrapa e gacme per cdo lloj prove 4 goma te reja .

Support Ukraine