2006' Volkswagen Passat photo #1
2006' Volkswagen Passat photo #2
2006' Volkswagen Passat photo #3
2006' Volkswagen Passat photo #4
2006' Volkswagen Passat photo #5
2006' Volkswagen Passat photo #6
6 photos

2006' Volkswagen Passat

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,700
Published 18 May 2024ID: y2ZHtg

Information from the owner

Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2006' Volkswagen Passat

Shitet pasd 1.9 naft manual 5+r e sapo ardhur me dogan te paguar makina esht ne gjendje si motorrike dhe xhenerike pilot automatik sensor shiu sensor para mbrapa e gacme per cdo lloj prove 4 goma te reja .

Support Ukraine