2003' Volkswagen Passat photo #1
2003' Volkswagen Passat photo #2
2003' Volkswagen Passat photo #3
2003' Volkswagen Passat photo #4
2003' Volkswagen Passat photo #5
2003' Volkswagen Passat photo #6
6 foto

2003' Volkswagen Passat

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,400
Publikuar 5 Prill 2024ID: RJz7u8

Information from the owner

Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2003' Volkswagen Passat

Shitet makine Volkswagen Passat 1.9 tdi, i e kuqe viti i prodhimit 2003, manual.
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime te kryera rregullisht.
Taksat, Kolaudimi dhe Siguracioni te prera deri ne fund te Dhjetorit 2024
Çmimi 2400 euro, pak i diskutueshem.

Support Ukraine