2003' Volkswagen Passat photo #1
2003' Volkswagen Passat photo #2
2003' Volkswagen Passat photo #3
2003' Volkswagen Passat photo #4
2003' Volkswagen Passat photo #5
2003' Volkswagen Passat photo #6
6 photos

2003' Volkswagen Passat

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€2,400
Published 5 April 2024ID: RJz7u8

Information from the owner

Age: 21 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2003' Volkswagen Passat

Shitet makine Volkswagen Passat 1.9 tdi, i e kuqe viti i prodhimit 2003, manual.
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime te kryera rregullisht.
Taksat, Kolaudimi dhe Siguracioni te prera deri ne fund te Dhjetorit 2024
Çmimi 2400 euro, pak i diskutueshem.

Support Ukraine