2016' Volkswagen Golf photo #1
2016' Volkswagen Golf photo #2
2016' Volkswagen Golf photo #3
2016' Volkswagen Golf photo #4
2016' Volkswagen Golf photo #5
2016' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2016' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,800
Publikuar 16 Prill 2024ID: l0R8uX

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Volkswagen Golf

✍️ Golf 7
✍️ TSI benzine 1.8
✍️ Viti 2016
✍️ 129'000
✍️ Kambio automatike
✍️ Ngjyra e zeze
✍️ Me dogane te paguar dhe targa
✍️ Kamer parkimi
✍️ Marsha ne timon F1
✍️ Makina esht ne gjendje te perkyer
✍️ Cmimi: 9'800 euro

Support Ukraine