2016' Volkswagen Golf photo #1
2016' Volkswagen Golf photo #2
2016' Volkswagen Golf photo #3
2016' Volkswagen Golf photo #4
2016' Volkswagen Golf photo #5
2016' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2016' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,800
Published 16 April 2024ID: l0R8uX

Information from the owner

Age: 8 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2016' Volkswagen Golf

✍️ Golf 7
✍️ TSI benzine 1.8
✍️ Viti 2016
✍️ 129'000
✍️ Kambio automatike
✍️ Ngjyra e zeze
✍️ Me dogane te paguar dhe targa
✍️ Kamer parkimi
✍️ Marsha ne timon F1
✍️ Makina esht ne gjendje te perkyer
✍️ Cmimi: 9'800 euro

Support Ukraine