Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Volkswagen Golf

€13,333
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka:VOLKSWAGEN
Modeli : Golf 7 2.0 TDI FULL OPTION
Viti prodhimi: 2016
Kambio : AUTOMAT
Kilometra: 190.000 origjinale (Origjinale me garanci 100% )
Cmimi :€ i diskutueshem (dogane e paguar) NUK NDERROHET !!!

-VERSION HIGHLINE
-FENER BI-XENON INTELIGJENT LIGHT SYSTEM
-STOPA FULL LED
-TAVAN XHAMI PANORAMIK ME 3 POZICIONE
-SENDILJE ME NGROHJE
-SENDILJE ALCANTARA
-SENSOR PARKIMI PARA DHE PAS
-KAMER PARKIMI
-KLIMA DIGITALE
-4 PROGRAME (Eco, Comfort , Sport , Sport+)
-TIMON MULTIFUNCTIONAL ME BUTONA
-ECO SYSTEM (FIKET NDIZET NE SEMAFOR)
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-KRIK+GOME REZERV+XHIRO GOME
-2CELESA
MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR ME VLER 2500€ , CDO SHERBIM I BER , ME GOMA TE REJA 100% . E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE !!

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Mars 2023
Support Ukraine