Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Volkswagen Golf

€13,333
2016' Volkswagen Golf photo #1
2016' Volkswagen Golf photo #2
2016' Volkswagen Golf photo #3
2016' Volkswagen Golf photo #4
2016' Volkswagen Golf photo #5
2016' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Expired
1 year, 1 month ago
Body: Pickup
Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Marka:VOLKSWAGEN
Modeli : Golf 7 2.0 TDI FULL OPTION
Viti prodhimi: 2016
Kambio : AUTOMAT
Kilometra: 190.000 origjinale (Origjinale me garanci 100% )
Cmimi :€ i diskutueshem (dogane e paguar) NUK NDERROHET !!!

-VERSION HIGHLINE
-FENER BI-XENON INTELIGJENT LIGHT SYSTEM
-STOPA FULL LED
-TAVAN XHAMI PANORAMIK ME 3 POZICIONE
-SENDILJE ME NGROHJE
-SENDILJE ALCANTARA
-SENSOR PARKIMI PARA DHE PAS
-KAMER PARKIMI
-KLIMA DIGITALE
-4 PROGRAME (Eco, Comfort , Sport , Sport+)
-TIMON MULTIFUNCTIONAL ME BUTONA
-ECO SYSTEM (FIKET NDIZET NE SEMAFOR)
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-KRIK+GOME REZERV+XHIRO GOME
-2CELESA
MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR ME VLER 2500€ , CDO SHERBIM I BER , ME GOMA TE REJA 100% . E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE !!

Support Ukraine