Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€14,500
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2015 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 178000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2015
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 178.000
✔ Ngjyra: E bardhe
✔ Opsionet shtese: Full options Start-Stop, Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik), Navi, Bluetooth, Aux, Kamera regjistrimi per rrugen perpara dhe mbrapa, Sensor Parkimi, Sedilje me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, Tapiceri lekure dhe kamosh etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 14 Shtator 2021