Report This Ad!
Bookmark This

2015' Volkswagen Golf

€14,500
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 2
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 3
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 4
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 5
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 6
 • 2015 Volkswagen Golf in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 178000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2015
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 178.000
✔ Ngjyra: E bardhe
✔ Opsionet shtese: Full options Start-Stop, Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik), Navi, Bluetooth, Aux, Kamera regjistrimi per rrugen perpara dhe mbrapa, Sensor Parkimi, Sedilje me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, Tapiceri lekure dhe kamosh etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 14 September 2021