2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
5 foto

2015' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,300
Publikuar 14 Prill 2024ID: REMM41

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Golf

Shitet Golf 7
Makina eshte me dogane te paguar dhe gati per targa
Fuqia Motorrike 2.0
Kilometrat 115000 km
Kambio Automatike
Viti i prodhimit 2015
Gomat ne gjendjen 90%
Pasqyra elektrike
Sedilje me ngrohje
Sensor parkimi
Sensor shiu
Sensor Dritash automatike
Mp3 Aux
Kamera parkimi
Navi hold

Support Ukraine