2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
5 photos

2015' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,300
Published 14 April 2024ID: REMM41

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2015' Volkswagen Golf

Shitet Golf 7
Makina eshte me dogane te paguar dhe gati per targa
Fuqia Motorrike 2.0
Kilometrat 115000 km
Kambio Automatike
Viti i prodhimit 2015
Gomat ne gjendjen 90%
Pasqyra elektrike
Sedilje me ngrohje
Sensor parkimi
Sensor shiu
Sensor Dritash automatike
Mp3 Aux
Kamera parkimi
Navi hold

Support Ukraine