Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€12,700
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

2015 VW GOLF FULL OPTION
- 120k Milje
- Motorri 1.8 TSI Super ekonomik dhe super gjendje
- Kambio automatike DSG
- Fenere LED adaptive qe kthehen sipas timonit
- Interior Ambient Lights LED
- Tavan xhami panoramik
- Disqe 18
- Impjant muzike Fender
- Kamera parkimi
- Marshe ne timon
- Bluetooth audio, CD/DVD, MP3c Memory Card
- Sedile me ngrohje dhe elektrike
CMIMI: 12,700€

Support Ukraine