Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Golf

€12,700
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

2015 VW GOLF FULL OPTION
- 120k Milje
- Motorri 1.8 TSI Super ekonomik dhe super gjendje
- Kambio automatike DSG
- Fenere LED adaptive qe kthehen sipas timonit
- Interior Ambient Lights LED
- Tavan xhami panoramik
- Disqe 18
- Impjant muzike Fender
- Kamera parkimi
- Marshe ne timon
- Bluetooth audio, CD/DVD, MP3c Memory Card
- Sedile me ngrohje dhe elektrike
CMIMI: 12,700€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 10 February 2023
Support Ukraine