Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Golf

€15,500
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Golf 7 GDT viti 2014 maft 2.0 Mega Lluks sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht versioni me I bukur dhe I shtrejnt esht ber me porosi nga fabrika cmimi 15500 euro okazion okazion ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 14 NĂ«ntor 2023
Support Ukraine