Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€15,500
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 9 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Golf 7 GDT viti 2014 maft 2.0 Mega Lluks sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht versioni me I bukur dhe I shtrejnt esht ber me porosi nga fabrika cmimi 15500 euro okazion okazion ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 November 2023
Support Ukraine