Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Golf

€15,300
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW GOLF 7, GTD (EURO 5 )Automat 2.0 L 184 hp makina eshte GTD fabrike .Makina eshte ne gjendje PERFEKTE dhe disponon :Abs,Esp, klima,Xhama&Pasqyra elektrike+Palosje,baxho ,sendilet me ngrofi,Larje feneresh,Distronic,MarshaF1,Fener me lupa bi-xeno,inteligjende,A,,Stopa LED,Sensor parkimi,Auto hold,Start/Stop,Navi Touch,usb,Bluetooth,aux,Disqe alumini Cmimi 15300€

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 6 Qershor 2022
Support Ukraine