Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Golf

€15,300
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

VW GOLF 7, GTD (EURO 5 )Automat 2.0 L 184 hp makina eshte GTD fabrike .Makina eshte ne gjendje PERFEKTE dhe disponon :Abs,Esp, klima,Xhama&Pasqyra elektrike+Palosje,baxho ,sendilet me ngrofi,Larje feneresh,Distronic,MarshaF1,Fener me lupa bi-xeno,inteligjende,A,,Stopa LED,Sensor parkimi,Auto hold,Start/Stop,Navi Touch,usb,Bluetooth,aux,Disqe alumini Cmimi 15300€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 June 2022
Support Ukraine