2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 12 Prill 2024ID: 2WbDX7

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 7
Viti i prodhimit 2014
Km 230 mije
Kambio manuale
Karburanti nafte 1.6 tdi
Makina esht me dogane te paguar e sapoardhur nga italia ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike

Support Ukraine