2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2014' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,500
Published 12 April 2024ID: 2WbDX7

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2014' Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 7
Viti i prodhimit 2014
Km 230 mije
Kambio manuale
Karburanti nafte 1.6 tdi
Makina esht me dogane te paguar e sapoardhur nga italia ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike

Support Ukraine