2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2013' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 4 Maj 2024ID: MrPApi

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Volkswagen Golf

Golfe 7 importuar nga Korea
Viti 2013
Me Dogane te Paguar
Km 184 mij
Makina eshte ne gjendie shume te mire, eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte

Support Ukraine