2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2013' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 4 May 2024ID: MrPApi

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Volkswagen Golf

Golfe 7 importuar nga Korea
Viti 2013
Me Dogane te Paguar
Km 184 mij
Makina eshte ne gjendie shume te mire, eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte

Support Ukraine