2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,700
Publikuar 27 Mars 2024ID: bjsAsE

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Golf

•VITI 2012
•KAMIO AUTOMATIKE
•NAFTE
•ME 198,800 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI
•KEYLESS GO ( Hapje/ Mbyllje / Ndezje pa çeles )
•BAXHA XHAMI
•FENER BI-XENON
•IMPJANT MUZIKE(DYNAUDIO)
•SENSOR SHIU DHE DRITE
•NAVI ME EKRAN TE MADH
•DVD,AUX,KARTE MEMORIE
•PILOT AUTOMATIC
•KOMPJUTER BORDI
•LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
•KLIMA
•SENDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE
•DISQE ALUMINI
•SENSOR PARKIMI
•TIMON F1( me marshe ke timoni)
📂Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.
(Tel & WhatsApp)⁣

💶 8.700€(i diskutueshem)

Support Ukraine