Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Golf

€8,700
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

•VITI 2012
•KAMIO AUTOMATIKE
•NAFTE
•ME 198,800 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI
•KEYLESS GO ( Hapje/ Mbyllje / Ndezje pa çeles )
•BAXHA XHAMI
•FENER BI-XENON
•IMPJANT MUZIKE(DYNAUDIO)
•SENSOR SHIU DHE DRITE
•NAVI ME EKRAN TE MADH
•DVD,AUX,KARTE MEMORIE
•PILOT AUTOMATIC
•KOMPJUTER BORDI
•LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
•KLIMA
•SENDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE
•DISQE ALUMINI
•SENSOR PARKIMI
•TIMON F1( me marshe ke timoni)
📂Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.
(Tel & WhatsApp)⁣

💶 8.700€(i diskutueshem)

  • 069Show phone
  • Durres
  • 27 March 2024
Support Ukraine