Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€8,800
  • 2011 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
  • 2011 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2011 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2011 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2011 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 5
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet VW golf 6 GTI fabrike viti 2011 benzin 2.0 220 mije KM kamoi automatike DSG sediljet me ngrohje marsha F1 ne timon blututh navi te madh me tac fener kseno bikseno goma te reja disje te vecanta letrat e sapo paguara vaj filtra te sapo bere e shume e paster si brenda dhe kashte makina eshte ne super gjendje cmimi 8800 euro nr.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Korrik 2021