Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Golf

€8,800
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 2
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 3
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 4
  • 2011 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 5
Expired
3 months ago
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet VW golf 6 GTI fabrike viti 2011 benzin 2.0 220 mije KM kamoi automatike DSG sediljet me ngrohje marsha F1 ne timon blututh navi te madh me tac fener kseno bikseno goma te reja disje te vecanta letrat e sapo paguara vaj filtra te sapo bere e shume e paster si brenda dhe kashte makina eshte ne super gjendje cmimi 8800 euro nr.