Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€6,200
5 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Teper ekonomike. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Sensor para+mbrapa, limitator shpejtesie, ngrofese sediljesh, dual clima, drita te pasqyrat etj.
Impianti gazit me garanci dhe certifikate. Xhamat e zinj me letra.Pranohet nderrim me Fiat 500

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 10 Shkurt 2023
Support Ukraine