Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Golf

€6,200
5 photos
Age: 13 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Teper ekonomike. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Sensor para+mbrapa, limitator shpejtesie, ngrofese sediljesh, dual clima, drita te pasqyrat etj.
Impianti gazit me garanci dhe certifikate. Xhamat e zinj me letra.Pranohet nderrim me Fiat 500

  • 069Show phone
  • Durres
  • 10 February 2023
Support Ukraine